Skupne službe

direktor

borut.bundara@imk.si

01 280 21 02

dr. Borut Bundara

tajništvo

institute@imk.si

01 280 21 02

Irena Intihar

računovodstvo

barbara.pogacnik@imk.si

01 280 21 08

Barbara Pogačnik

Gradbene konstrukcije

vodja OE, projektiranje in revizije projektov

gregor.gruden@imk.si

01 280 21 16

041 634 677

Gregor Gruden

projektiranje

tanja.vesel@imk.si

01 280 21 22

040 806 241

Tanja Vesel

projektiranje

marko.hozjan@imk.si

01 280 21 25

Marko Hozjan

Laboratorij kovinskih konstrukcij

vodja OE, preiskave kovinskih konstrukcij, raziskovalni projekti

marjan.suban@imk.si

01 280 21 20

031 828 251

dr. Marjan Suban

varjenje

andrej.zajec@imk.si

01 280 21 32

031 753 942

Andrej Zajec

varjenje, metalografske in korozijske preiskave

rika.legat@imk.si

01 280 21 58

040 232 166

Rika Legat

neporušne preiskave

janko.vodisek@imk.si

01 280 21 60

041 634 676

Janko Vodišek

mehanski preizkusi

roman.gregorcic@imk.si

01 280 21 47

041 592 908

Roman Gregorčič

Tehnično svetovanje in nadzor

vodja OE, tehnično svetovanje

robert.cvelbar@imk.si

01 280 21 14

031 382 698

dr. Robert Cvelbar

elektro prenosni objekti

janez.jereb@imk.si

01 280 21 28

031 809 314

Janez Jereb

tehnično svetovanje, zagotavljanje kakovosti

lucija.golja@imk.si

01 280 21 30

051 251 241

Lucija Golja Lesjak

tehnično svetovanje

robert.hribar@imk.si

01 280 21 28

041 312 176

Rober Hribar